Anasayfa İletişim
Hakkımızda

Orhmek 2012 haziran ayında ana firmamız GİROL ve OMPİ tarafından kurulmuştur. Ompi fren ve Kavrama imalatı yapmaktadır. Girol ise döner bağlantı elemanlarının bütün serilerini üretmektedir. Orhmek bu iki firmanın desteğiyle Türkiyede kurulmuş hem Mekanik presler için fren ve kavrama hem de döner bağlantı elemanlarının imalatını yapmaktadır.

Her gün daha da ileri giden teknolojiye ayak uyduran bu iki firmanın desteğiyle Türkiye pazarında müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Günümüz pazarında müşterilerimiz her gün yeni ve farklı projelerde bağlantı elemanları ihtiyacı duymaktadır.Biz onların ihtiyacını güçlü teknik ofisimiz sayesinde gidermekteyiz.

Döner bağlantı elemanlarının imalatı çok özel dikkat isteyen organizeli bir çalışmaya dayalıdır, bu organizeli çalışma sistemi 35 yıllık deneyimi olan Ompi firmamızdan Girol'e geçmiş ve çok çabuk bir zamanda Girol firmamız pazarda yerini bulmuştur. Orhmek firması ise bu iki tecrübeli firmanın ürünü olduğundan hızla büyümektedir. Firmalarımızın projeleri tamamen güncellenen teknolojiye uygun şekildedir. Her ürünün 3D teknik resimleri, hizmetimizi daha kaliteli ve kolay hale getirmektedir.

Ürünlerimiz belirli testler ve kalite kontrolleri yapılmadan pazara sunulmamaktadır. İyi bir depolama sayesinde en kısa ve en hızlı bir şekilde müşterilerimize tedarikçi firma olmaktan onur duymaktayız.

 

 

 

 


Adres : Gedelek Köyü Açmalar Mevkii Orhangazi Küçük Sanayi Sitesi 9. Blok No:7 Orhangazi / BURSA
Telefon : 0224 586 00 32 - 0532 113 23 87
Copyright © 2014
Bursa Web Tasarım